Realistik Vibratör

realistik vibratör

Realistik Vibratör, penisle seks yapma hissini simüle eden bir cihazdır. Bu cihazlar penise benzer dildo ve vibratör karışımı yapıdadırlar. Realistik vibratör vajinaya yerleştirildiğinde gerçek bir penis gibi hissettirecek şekilde üretilmiştir. Bazı gerçekçi vibratörler penisin görünümünü simüle etmek için damarlar ve toplarla yapılır. Nitekim titreşim için cihazın enerjiye ihtiyacı bulunmaktadır. Buna göre bazı modeller pille çalışırken, bazıları ise şarj edilebilirdir. Ayrıca realistik vibratör ürünleri kolayca temizlenebilir yapıya sahiptir.

 

Realistik Vibratör Kadınları Cezbediyor

 

Seks Shop Realistik Vibratörler, gerçek bir penis gibi görünecek şekilde tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır. Bireysel tercihlere göre farklı model seçenekleri de yine bulunmaktadır. Bu vibratörlerde fark özellikle damar yapıları, uzunluk ve penis baş kısmı şeklinde farklılaşmaktadır. Kadın orgazmı yaşamak isteyen kişiler istedikleri modeli zevklerine göre tercih etmelidirler. Böylelikle gerçekçi bir seks deneyimi yaşama imkanları olacaktır.

 

Titreşimli dildo vibratör ürünlerinde açma/kapama düğmesi bulunur. Ayrıca titreşim seviyesi kontrolü ile alınan zevk kademeli olarak arttırılıp azaltılabilirdir. Nitekim cihaz kadınlar cihaz ile klitorise çok fazla uyarım yapabilmektedir. Bu nedenle orgazm olmak kolaylıkla gerçekleşebilir fakat ilk kez deneyecekler kontrolü kaybederek vajinalarını tahriş edebilirler. Böyle bir duruma karşılık kayganlaştırıcı ürünler kullanılabilirdir. Ayrıca sorun yaşamamak için cihazı prezervatif takıp kullanmak da ayrıca bir seçenektir.

 

Vibratörler, gerçekçi penis görünümüne sahiptir. Hissiyatı arttırmak için silikondan yapılan bu ürünler insan tenini andırmaktadır. Özellikle vajina ve servix içerisine tam uyumlu şekilde üretilen vibratörler sabit veya el kontrolü ile kullanılabilmektedir. Nitekim sevilen bir pozisyonda ürünü kullanmak yine kadının elindedir.

 

Realistik Vibratör Nasıl Çalışır?

 

Gerçekçi vibratörler içerisinde titreşim sağlayan ufak motorlar yer almaktadır. Böylelikle titreşim doğrudan oyuncak üzerinden vajinaya iletilmektedir. Özellikle penisin erekte halini simüle eden vibratörler kadınların orgazm olmasını kolaylaştırmaktadır. Ayrıca ürünün yapısı erekte penis görünümüdedir. Bu sayede vajina içerisinde yeterli doygunluk hissedilmektedir. Ürünün şarjı & pili yokken kullanılması mümkündür. Fakat alınacak haz ister istemez düşmüş olacaktır. Ayrıca her kullanım sonrası ürün temizlenmeli ve kuru muhafaza edilmelidir.

 

Bu ürünlerin normal bir seksin yerini alamayacağı bir gerçektir. Cinsel birliktelikte ilişki yavaşlayıp hızlanmaktadır. Fakat bu ürünlerde kontrol kadında olup sürekli hızlı kullanılabilmektedir. Bu durumda ise normal seksten uzaklaşıp mastürbasyona ilgi duyma sorunu ortaya çıkabilir. Böyle bir duruma karşılık ise ürünü partnerinizle beraber kullanmanız sekse renk katarken sizin cinsel ilişkiden uzaklaşmamanızı sağlayacaktır.

 

Etiketler: realistik vibrator, vibratör dildo, realistik vibratör, titreşimli vibratör
Mart 28, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR